Ви тут:
Суспільство Україна 

За три місяці українці замовили майже 55 тисяч посилок з медикаментами через Укрпошту

За останні три місяці українці замовили майже 55 тисяч посилок з медикаментами. Щодня в середньому оформлюється понад 1 000 замовлень та безкоштовно доставляється Укрпоштою.

За інформацією одного із партнерів, сервісу Liki24.com, найбільше люди замовляли серцево-судинні, заспокійливі, знеболювальні та препарати для лікування підшлункової залози, астми. Також серед 10 медикаментів, що найбільше замовляли, ввійшов парацетамол, повідомляє Укрпошта.

“Через пандемію українці все більше замовляють товарів онлайн, аби зайвий раз не виходити з дому. Бізнес також переорієнтувався працювати в нових умовах, не виключення і аптечні мережі, які активно переходять в онлайн та доставляють ліки через логістичних операторів. Ми бачимо запит на цю послугу, особливо серед жителів сіл та райцентрів, де живе понад 10 млн українців. Наприклад, серед користувачів сервісу Liki24.com майже 70% медикаментів були доставлені у села. І той, хто мешкає у будь-якому найвіддаленішому селі, має змогу отримати потрібні ліки. На старті запуску послуги у нас було майже 500 замовлень вдень, а зараз кількість відправок щодня збільшилася більше, ніж удвічі. Укрпошта вже співпрацює із 38 аптеками та аптечними мережами і кожен може знайти найкращу ціну на потрібні ліки та отримати їх через Укрпошту”, – сказав заступник генерального директора з розвитку бізнесу Укрпошти Валентин Олещенко.

Раніше Мінінфраструктури повідомляло, що в період карантину Укрпошта безкоштовно доставлятиме ліки в регіони.

Посилки із замовленими ліками клієнти Укрпошти можуть отримати або у відділеннях, чи адресно до дверей. Терміни доставки відповідає надсиланням експрес-відправлень.

поширити новину: