Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

За результатами перевірок суб’єктів господарювання Полтавщини до бюджету донараховано 287,6 млн грн податкових зобов’язань

Підрозділами податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Головного управління ДПС у Полтавській області протягом січня – червня 2020 року всього проведено 175 документальних перевірок суб’єктів господарювання, в т. ч планових – 63, позапланових – 112.

За результатами перевірок до державного бюджету донараховано 287,6 млн грн податкових зобов’язань. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Крім того, за результатами контрольно-перевірочної роботи: зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 2,4 млн грн внаслідок чого упереджено несплату податку на прибуток на 432,0 тис. грн та сума зменшеного від’ємного значення різниці між податковими зобов’язаннями та податковим кредитом з ПДВ склала 6,0 млн гривень.

Також за шість місяців 2020 року проведено 180 фактичних перевірок.

За результатами проведених перевірок до бюджету донараховано штрафних (фінансових) санкцій на суму 1,862 млн грн.

За результатами перевірок, по яких наступив термін сплати, забезпечено надходження до бюджету узгоджених донарахувань на суму 0,884 млн грн, що на 0,362 млн грн більше, ніж у січні – червні 2019 року (0,522 млн гривень).

Система Orphus