Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

За перше півріччя слідчі Полтавського теруправління ДБР скерували до суду понад 300 обвинувальних актів, – Володимир Тимошко

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, у першому півріччі 2020 року здійснювали досудове розслідування у понад 4 000 кримінальних провадженнях. До суду скеровано більше 300 обвинувальних актів.

Про це розповів директор теруправління Володимир Тимошко, інформує пресслужба ДБР.

«160 обвинувальних актів, які скеровані до суду, стосуються військовослужбовців, 33 – поліцейських, 5 – працівників Державної митної служби, 4 – прикордонників, 1 – працівника Державної кримінально-виконавчої служби, 1 – працівника Державної лісової охорони та стосовно понад 100 інших посадовців», — зазначив Володимир Тимошко.

Крім того, Володимир Тимошко додав, що за минулі 6 місяців слідчі територіального управління ДБР повідомили про підозру понад 400 особам, а також в порядку, встановленому нормами статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, 35 осіб затримали.

«Нині навантаження на одного слідчого складає понад 100 кримінальних проваджень. У планах, яке озвучило керівництво Державного бюро розслідувань — можлива зміна структури теруправлінь та штатного розпису. Це потрібно для оптимізації роботи — аби в кожній області людина мала можливість прийти до слідчого, подати заяву та отримати відповідь. Аби для цього не потрібно було їхати у Полтаву з Дніпра, Сум чи Харкова, а також для оперативності реагування слідчими на вчинені кримінальні правопорушення», — резюмував Володимир Тимошко.

Фото: ДБР

поширити новину: