Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

З серпня “Полтаватеплоенерго” переходить на 4-денний робочий тиждень: як працюватиме абонентська служба

Зміна графіка пов’язана з фінансовими труднощами, з якими цьогоріч зіткнулося “Полтаватеплоенерго”.

Цього року підприємство опинилося в надзвичайно скрутному фінансовому становищі. “Полтаватеплоенерго” не має змоги застосовувати нові економічно обґрунтовані тарифи, затверджені НКРЕКП у березні цього року, у зв’язку з карантинним відтермінуванням реалізації низки законодавчих актів на п’ять місяців. Ситуацію додатково ускладнює зростання заборгованості споживачів за отримані послуги, повідомляє пресслужба підприємства. Ці та інші фактори призвели до гострого дефіциту обігових коштів підприємства, які мали б бути спрямовані на заробітну плату працівників, обслуговування та ремонт мереж, котелень, обладнання, на сплату податків.

Через скрутне фінансове становище підприємство змушене перейти на чотириденний робочий тиждень. Тож уже із 3 серпня абонентська служба “Полтаватеплоенерго”, інформаційно-довідкова лінія та інші структурні підрозділи, що не задіяні в підготовці теплового господарства до наступного опалювального періоду, працюватимуть за таким графіком:

— понеділок–четвер — з 8:00 до 17:00 (з 12:00 до 13:00 — перерва на санітарну обробку приміщення),

— п’ятниця, субота, неділя — вихідні.

Про термін відновлення звичного графіка роботи “Полтаватеплоенерго” буде повідомлено додатково.

Наголошуємо, що якість і безперервність надання послуг підприємства напряму залежить від рівня розрахунків споживачів. Тож нагадуємо про необхідність своєчасної і повної оплати отриманих послуг. Тільки за такої умови можна розраховувати на безперебійне теплопостачання, адже нині “Полтаватеплоенерго” не має чим розраховуватись із постачальниками за енергоносії, а це загрожує повною зупинкою виробничих потужностей підприємства.

Карантин для боротьби з поширенням коронавірусу в Україні продовжено до 31 серпня включно. Тож на період його дії абонентська служба “Полтаватеплоенерго” продовжує працювати з дотриманням обмежувальних заходів для відвідувачів. З повним їх переліком можна ознайомитись тут.

 

ФОТО: телеканал “Центральний”

Система Orphus