Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З нового навчального року учні кременчуцької школи №26 займатимуться фізкультурою у оновленій спортивній залі

У Кременчуцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26 завершено ремонт спортивної зали. Оновлену спортзалу особисто проінспектував міський голова Кременчука Віталій Малецький.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, відтепер учні школи займатимуться фізичною культурою у новій, сучасній залі, де все зроблено відповідно до стандартів і вимог часу. Під час ремонту були використані найсучасніші матеріали, які значно зменшують ризик травматизму під час занять. У залі повністю замінені вікна, до речі їх підняли на рівень вище, аніж було раніше, що сприятиме безпеці учнів, зроблена сучасна вентиляція повітря, замінена підлога, спеціальним матеріалом оббиті стіни, капітально відремонтовані роздягальні для дітей, зроблені душові кабіни, встановлено нова сантехніка. Окрім цього, зала оснащена новітнім спортивним обладнанням та інвентарем. Ремонтні роботи виконані за рахунок міського бюджету.

Як зазначив Віталій Малецький, міська влада й надалі вишукуватиме кошти на ремонти навчальних закладів міста, аби молоде покоління кременчужан отримувало знання в сучасних комфортних умовах. Звичайно, одразу неможливо осучаснити всі заклади освіти, але поступово це вдається.

Система Orphus