Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Єдиний вступний іспит з іноземної мови склали понад 87 тисяч вступників

1 липня 87 124 вступники в магістратуру складали єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови.

Це становить 86% від загальної кількості зареєстрованих на іспит. Скласти ЄВІ можна було з англійської, німецької, французької або іспанської мов, повідомляє Міністерство освіти і науки.

115 учасників ЄВІ не були допущені до пунктів тестування, з них 11 – через виявлені ознаки гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 7 громадських спостерігачів. 10 учасників ЄВІ видалили через порушення процедури.

Тест складався з 2-х частин: читання та використання мови. На складання іспиту було відведено 60 хвилин, під час яких учасникам пропонувалося виконати 42 завдання. Максимальна кількість балів, яку міг набрати вступник, – 42. Тестові зошити з ЄВІ та правильні відповіді до них будуть розміщені на сайті УЦОЯО вже 2 липня.

Результати основної сесії ЄВІ буде розміщено на інформаційних сторінках вступників у “Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ” не пізніше ніж за 14 календарних днів від дня проведення тестування.

Для осіб, які не змогли взяти участь в основній сесії ЄВІ через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, є можливість зареєструватися для участі у додатковій сесії. Вони мають упродовж 3 днів з моменту проведення тестування подати до регіонального центру документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Важливо, що участь у додатковій сесії можуть взяти вступники, які:

  • брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але стосовно них допущено порушення процедури проведення вступних випробувань, яке вплинуло на об’єктивність встановлення його результатів, що підтверджено відповідним рішенням регламентної комісії;
  • брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але не змогли завершити виконання завдань вступних випробувань у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням інших обставин у пункті тестування, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій;
  • не змогли взяти участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ через причини, які не залежали від їхніх дій та волі та на які вони не могли вплинути.

 

 

 

ФОТО: Укрінформ

поширити новину: