Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Яку воду п’ють кременчужани, розповіли у КП “Кременчукводоканал”

За інформацією водопостачального підприємства «Кременчукводоканал», від початку липня в Кременчуцькому водосховищі було зафіксоване сезонне зниження концентрації розчиненого кисню у воді до рівня 2-3 мг/дм3. Рівень забруднення води за показником ЛКП «лактозо-позитивних кишкових бактерій» знаходиться в межах – 300 – 900 одиниць/дм3; ЗМЧ «загального мікробного числа» – 12 – 300 одиниць/см3. Температура води в джерелі тримається на рівні 21-22 °С.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Наведені результати посиленого моніторингу якості води водосховища засвідчують те, що на даний час якість води відповідає переважно 2 класу якості – «добра, прийнятна якість води».

Разом із тим, не дивлячись на задовільну якість води в Кременчуцькому водосховищі, хіміко-бактеріологічна лабораторія питної води очисних споруд водопроводу КП «Кременчукводоканал» здійснює посилений цілодобовий лабораторно-виробничий контроль якості та безпечності води, що поступає на водоочисну станцію, на кожному технологічному етапі очищення води та питної води з резервуарів чистої води перед її надходженням у розподільчу водопровідну мережу міста. Наразі з метою гарантованого забезпечення населення якісною питною водою очисні споруди працюють у посиленому режимі реагентного очищення.

Отже, на сьогоднішні якість питної води відповідає вимогам ДСанПіНу 2.2.4.-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

фото ілюстраційне

Система Orphus