Ви тут:
Культура Суспільство 

Які танці грали на Полтавщині 200 років тому: US Orchestra влаштовує онлайн-вечірку

«Музика, література та вино з US Orchestra» – онлайн-вечір давньої української музики, що організовує Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum). Це новий формат для музею, що створений з метою наблизити традиційну музику до своїх слухачів в час вимушеної дистанції та підтримати музикантів.

Наживо у троїстому складі звучатимуть танці Полтавщини, що грали на вечірках понад 200 років тому. Цю музику “US Orchestra” наслідують у видатних традиційних музик ХХ століття – легендарних скрипалів братів Чередників і бубніста Романа Дядюру.

“Ці троє зробили революцію у нашій свідомості своєю грою і репертуаром. Ми любимо і продовжуємо робити те, що робимо, ми продовжуємо шукати історії про музику і музикантів!” – розповідають музиканти.

Вечір відбудеться онлайн у форматі живого спілкування з аудиторією. А щоб максимально розкрити контекст музики, настрій та її характер, US Orchestra доповнять гру цитуванням творів українських класиків літератури та збирачів і дослідників традиційної культури

Трансляція відбудеться на сторінці події та на офіційній сторінці Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum)  12 липня о 19.00.

Перегляд безкоштовний. Можна підтримати музикантів добровільним внеском.

Система Orphus