Ви тут:
Суспільство Україна 

Які країни вже відкрили кордони для українців

Українці вже зараз можуть подорожувати Туреччини, Албанії, Єгипту, Хорватії та Чорногорії. Кожна країна встановлює свої правила перебування туристів через пандемію COVID-19.

Приміром, до Єгипту можна подорожувати, але з обов’язковим дотриманням 14-денної самоізоляції після повернення додому, бо Єгипет відноситься до країн з високим рівнем інцидентності COVID-19. У Хорватії дозволено відпочивати за умови підтвердження бронювання готелю або гостьового житла. А в’їжджати до Чорногорії можна за наявності негативного результату ПЛР тесту на COVID-19, який зробили протягом останніх 48 годин, повідомив у своєму Telegram-каналі Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Нагадаємо, з 1 липня свої кордони для туристів відкрила Туреччина.

Втім, через нестабільну епідеміологічну ситуацію в Україні європейські кордони для українців залишаються закритими. З 1 липня країни-члени ЄС мають знімати обмеження на в’їзд для таких чотирнадцяти країн: Алжир, Австралія, Канада, Грузія, Японія, Чорногорія, Марокко, Нова Зеландія, Руанда, Сербія, Південна Корея, Таїланд, Туніс, Уругвай. України в цьому списку немає, повідомляє Громадське.

За словами Владислава Криклія, іноземцям, дипломатам та громадянам України, які мають дійсні робочі чи навчальні контракти або посвідчення на проживання в ЄС, морякам, що прямують на корабель, громадянам, які транзитом прямують через ЄС, в’їзд дозволено.

“Кожні 2 тижні ЄС переглядатиме список держав, з яких можливо в’їжджати. І в залежності від обставин буде частково або повністю знімати обмеження на поїздки чи знову вводити їх для конкретних країн”, – повідомив Криклій.

 

 

Система Orphus