Ви тут:

Як правильно вибрати дитячий рушник

Рушник – необхідний предмет для гігієнічних процедур, який потрібен вже з перших днів життя. В наші дні вибір дитячих рушників дуже великий, тому можна образу розгубитися в виборі необхідного предмету. Сьогодні ринок пропонує безліч виробів різних форм, розмірів, матеріалів та кольорів. Класні пляжні рушнички для дітей можна знайти в спеціальних магазинах, а також на сайтах в інтернеті. .

Кожен виробник намагається привернути увагу до своєї торгової марки, створюючи рушники з зображенням різних казкових персонажів та героїв мультфільмів. Забарвлення виробів можуть бути різноманітними, тому дитина може самостійно підібрати рушник із зображенням свого улюбленого героя. Але для батьків головне, щоб виріб був якісним та не зашкодив здоров’ю дитини.

Малюкам необхідно мати декілька рушників. Які саме з них будуть кращими, потрібно з’ясувати, розглянувши особливості вибору даних виробів.

Що потрібно враховувати при покупці дитячих рушників

При виборі дитячого текстилю обов’язково звертайте увагу на марку виробника. Тільки відомі торгові марки можуть надати гарантію якості та екологічно чистий продукт. Ці бренди як правило відомі по всьому світу, тому їм можна довіряти.

  • Обирайте якісний матеріал. До такого відноситься коттон. Останнім часом виробники створюють рушники з бамбукового волокна. Цей натуральний матеріал не викликає алергічних реакцій та не подразнює шкіру дитини.
  • Обирайте по фактурі. Найкраще дітям підходять махрові рушники, довжина ворсу яких складає до 6 мм. Це оптимальний виріб для вбирання вологи. На дотик вироби мають бути м’якими та ніжними, щоб не травмувати поверхню чутливої дитячої шкіри при витиранні. 
  • Якість барвника має значення. Дитячі речі не повинні линяти навіть при першому пранні. Малюнок повинен бути чітким. Якщо зображення розмите, то це означає, що виробник використовуює неякісні барвники. 
  • Дизайн дитячих виробів обирають яскравий та багатий різних малюнків. Тут потрібно опиратися на вік дитини та її особисті вподобання. 
  • Розмір та форма рушників буває різноманітною. Існують вироби в формі пончо, прямокутні, квадратні, круглі та інші. Для найменших можна купити модель з трикутником, яку зручно одягати на голову малюку. Такий рушничок не буде спадати з дитини.
  • Рушники для новонароджених мають складатися з мінімум 96 відсотків котону. Не купуйте виробів із синтетичних матеріалів. Вони мають погані водопоглинаючі властивості і можуть викликати алергічні реакції. Краще обирати рушники з вмістом синтетичної речовини не більше 5 %.
поширити новину: