Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

“Ворскла” – “Маріуполь”: гра без глядачів

16 липня 17:00 на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського у Полтаві відбулася гра без глядачів. У поєдинку зійшлися молоді команди «Ворскла» та «Маріуполь».

“Юні полтавці й справді були дуже близькими до того, аби повторити свій тернопільський успіх двотижневої давнини. Та, на жаль, пропустивши за чотири хвилини до завершення основного часу гри, відігратися вже не встигли.У будь-якому разі варто подякувати найближчій зміні «Ворскли» за не за роками смілий та виважений футбол. Так, часом бракувало концентрації, утім це прийде з досвідом, а поки ж – старання превалює над майстерністю і вони щиро засмучуються після фінального свистка в матчі, де поступилися набагато старшим колегам із сильного колективу”,- зазначають у пресслужбі ФК “Ворскла”.

Результат гри: «Ворскла» – «Маріуполь» – 1:2

Голи: Павлюк (46) — Чурко (56, з пен.), Кирюханцев (85)

«Ворскла»: Ткаченко, Дмитрук, Дубко (Чуєв, 90+3), Павлюк, Мельничук, Якубу (Сємілєт, 46), Челядін, Гаджук (Посєвкін, 88), Козиренко Кравчук, Власов (Білий, 89).
Головний тренер: Юрій Максимов

Тренер у звітній грі за протоколом: Віталій Косовський

«Маріуполь»: Гальчук, Полегенько, Чоботенко (Дава, 23), Муравський, Биков (Кирюханцев, 78), Кащук (Чурко, 46), Федорчук, Ігнатенко, Корнієнко (Топалов, 57), Мишньов, Кулаков.

Головний тренер: Олександр Бабич

Попередження: Челядін — Ігнатенко, Кулаков, Мишньов, Биков

Вилучення: Ігнатенко (51, повторне попередження), Челядін (90+1, повторне попередження)

Система Orphus