Ви тут:
Спорт Суспільство 

Волейбол: Україні через коронавірус дозволили заявити у Лігу Чемпіонів додаткову команду

Наполегливість керівництва ФВУ таки призвела до позитивного вердикту ЄКВ.

Як розповіли у Федерації волейболу України, через пандемію коронавірусу деякі клуби континенту зазнали суттєвих фінансових і кадрових проблем, а тому були змушені або заявитися у нижчі за рангом єврокубкові турніри, або взагалі відмовитися від участі в них.

“Не оминула ця неприємна ситуація і жіночу Лігу чемпіонів. Натомість керівництво Федерації волейболу України одразу ж запропонувало ЄКВ вихід у вигляді дозволу певним країнам заявити для участі у цих престижних змаганнях своїх додаткових представників. Звісно, якщо ті мають відповідні можливості. Зокрема, від нашої країни усім необхідним критеріям відповідали «Прометей» і «Хімік», на що постійно наголошувалося окремо”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Юні гандболісти Полтавщини стали призерами чемпіонату України

У підсумку, до офісу ФВУ надійшов офіційний лист від ЄКВ, де вказувалося, що від України право взяти участь у змаганнях жіночої Ліги чемпіонів сезону 2020-2021 років отримали і «Прометей», і «Хімік».
Ліга чемпіонів – найбільше змагання гандбольних клубів Європи. Турнір, до сезону-тисяча дев’ятсот дев’яносто три / 94 називався Кубком європейських чемпіонів, проводиться під егідою Європейської федерації гандболу (EHF) щорічно з 1956 року для чоловічих команд і з 1961 року – для жіночих.

Фото – СК “Прометей”.

Система Orphus