Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

“Велосипедом на дачу Короленка 2020”: на Полтавщині відбувся третій тематичний велопохід

Третій тематичний велопохід на дачу Володимира Короленка відбувся у рамках підготовки до відзначення 167-ї річниці від дня народження письменника. Організатори сформували дві групи по 37 велосипедистів, серед яких не тільки представники з Полтави, а й Лохвиці, Лубен, Шишак а також з Іраку та Тунісу.

“Яким же був велосипедний шлях Короленка? — ми дізнаємося про це з листів письменника близьким та друзям. Щоб «Поїхати в Хатки і поринути в цілющу нірвану», він виїжджав на велосипеді зі свого будинку по вул. Мало-Садовій, 1, їхав до Київського вокзалу, вантажив велосипед у поїзд, прямував до станції Гоголеве, звідти на велосипеді у Хатки”, – зазначають організатори.

Для того, щоб сучасні велосипедисти могли теж поринути у цілющу нірвану, організатори розробили цікаву пізнавальну програму: це й екскурсія визначними місцями ссела Великі Сорочинці, й інтерактивна музична програма на березі річки Псел, й театралізація біля дачного будиночку Володимира Короленка, й вечірня ігрова програма за мотивами творів Миколи Гоголя.

Велосипедний шлях Короленка на Полтавщині відтворили втретє. Велика кількість учасників, стійка зацікавленість даним маршрутом дає підставу для планування його і наступного року. Крім того, тепер кожен бажаючий може скористатися отриманим у поході досвідом і подолати цей маршрут індивідуально у зручний для себе час.

Програма реалізована завдяки підтримки ГО «Велополтава», ПП «Агроекологія», аматорського театру «Малафея», директора краєзнавчого музею с. Великих Сорочинців Оксани Ручки, гурту «Жабокрюківські дядьки» та ін.

Система Orphus