Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Важив 134 кілограми: ексгравець “Ворскли” розповів про негатив завершення кар’єри

Для Олександра Рикуна полтавський клуб став останнім у кар’єрі.

Більше про це сам ексгравець збірної України розповів проекту “Бомбардир”.

“Після завершення кар’єри важив 134 кілограми. Перші три-чотири роки так пішло. Чи було важко? Так, якось не дивишся вже.
Зараз вже 118-120 кг. І це ще карантин. Так я постійно роблю зарядку. У цьому році вперше вийшли 1 червня в футбол побігати”, – зазначив Рикун.

Олександр Рикун закінчив професіональну кар’єру футболіста у 2010 році. Останньою командою експівзахисника збірної України була полтавська “Ворскла”.

Ще раніше відомий український тренер Мирон Маркевич розповідав про проблеми гравця:

“З Рикуном доводилося возитися. Чотири роки ми старалися, щоб він менше це робив. Десь нам це вдавалося. Я вже казав, що такого талановитого гравця, як він, у мене не було. Якби у нього футбол був би на першому місці – він би був гравцем топ-клубу у Європі.Всяке було з ним – про це можна книжку написати. І зі зборів відправляв, і відраховував”, – зазначив тренер.

Олександр Валерійович Рикун (* 6 травня 1978, Дніпропетровськ) — колишній український футболіст, півзахисник. Син футболіста Валерія Рикуна, який свого часу виступав за «Дніпро» (Дніпропетровськ). Провів 8 матчів за національну збірну України. Виступав за клуби «Металург» Новомосковськ, «Дніпро» Дніпропетровськ, «Іллічівець» Маріуполь (до 2002 року «Металург»), «Металіст» (Харків) та «Ворскла» (Полтава).

Читайте також:

Відомий український тренер розповів про боротьбу з пияцтвом екс-гравця “Ворскли”

поширити новину: