Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні запрацював перший Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес

Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, офіційно відкрив свій перший Центр підтримки підприємців разом із консалтинговою зоною для представників мікро-, малого та середнього бізнесу 1 липня в Харкові. 

Партнерами та спонсорами, завдяки яким проєкт реалізовується в Харкові, стали Visa і ХУАВЕЙ УКРАЇНА. Регіональний партнер — Офіс реформ Харкова. 

Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час відкриття Центру підтримки підприємців заявив: «Наша мрія – щоб такі Центри підтримки підприємців були по всій країні. Ми будемо робити все, щоб підприємництво стало національною ідеєю».

Також Михайло Федоров анонсував, що до кінця 2020 року Мінцифри планує відкрити ще два Центри підтримки підприємців Дія.Бізнес. 

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан наголосила: «В рамках Дія.Бізнес ми робимо все, щоб в Україні збільшувалась кількість підприємств, щоб бізнес виходив на нові обсяги, експортував, знаходив нові партнерства. Я впевнена, цей проєкт покаже надзвичайні результати для всієї країни вже за рік», – заявила Валерія Іонан.

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер запросив підприємців до Центру підтримки підприємців.

«Мені дуже приємно, шо перший офіс такої потужної платформи відкрито в Харкові. Впевнений, що це не просто так. Ми всі знаємо, що Харківська область – в лідерах в IT-сфері, ми знаходимось на другому місці, та сподіваюсь, що з допомогою центру вийдемо на перше. Окрім цього, Харківська область лідирує за розвитком малого та середнього підприємництва.Такі офіси потрібні не лише в місті Харків, але й на території області. Ми вже розглядаємо два райони – Харківський та Дергачівський», – заявив Олексій Кучер. 

Заступник міського голови з питань цифрової трансформації Олег Дробот підкреслив, що це перший інноваційний, випереджаючий час, Центр підтримки підприємців.

«Підтримувати бізнес для нас було дуже важливо завжди, але під час карантину це стало найбільш актуально. Я радий плідній співпраці з Міністерством цифрової трансформації. Ми будемо продовжувати і далі активно впроваджувати спільні проєкти для жителів», – заявив Олег Дробот.   

Вже починаючи з 2 липня, кожен підприємець зможе отримати в Центрі підтримки підприємців фахові консультації в напрямках пошуку та валідації бізнес-ідеї, створення бізнес-плану, систематизації бізнес-процесів, фінансового менеджменту, доступу до фінансів, HR, маркетингу, продажів, юридичної підтримки, фандрейзингу тощо. 

Також підприємці зможуть навчатись на системних освітніх програмах і відвідувати воркшопи, майстер-класи, використовувати поп-ап локацію для тестування власного продукту. 

Центр підтримки підприємців у Харкові розташований за адресою: вул. Сумська, 65. 

Також 28 травня на порталі Дія.Бізнес з’явилась можливість безкоштовних онлайн-консультацій підприємців за допомогою сервісів відеозв’язку. 

поширити новину: