Ви тут:
PROвсе Суспільство 

В ПЦУ простували поширений міф про заборону вагітним хрестити дитину

Пресслужба Православної Церкви України спостувала поширений міф про те, що вагітна жінка не може бути хрещеною мамою. 

Православна Церква хрестить немовлят за вірою їхніх хрещених батьків, наголошують в ПЦУ.

“Проте вірою не обмежується їхня місія: хрещені батьки зобов’язані навчити охрещену дитину, коли вона підросте, засадам Христової віри, допомагати їй та молитися за неї все життя. Це їхній священний обов’язок – піклуватися за своїх хрещених дітей”.

Тому й не дивно, що батьки, які збираються похрестити своїх дітей, мають готуватися до цієї події з великою увагою і ретельно обирати для своєї дитини хрещених, які стануть духовними наставниками й візьмуть відповідальність за дитину перед Богом.

“Часто при виборі хрещених батьків зустрічаємо дивні перестороги та хибні уявлення, пов’язані з маловірством. Наприклад, вважають, що вагітна жінка не може бути хрещеною матір’ю. Складно пояснити, звідки пішло таке неправильне судження, але хочемо наголосити, що Церква не забороняє вагітним жінкам бути хрещеними мамами”.

Єдина пересторога, яку варто взяти до уваги, це самопочуття жінки, особливо, на останніх місяцях вагітності, зазначають в ПЦУ.  Адже їй може бути важко тримати малюка на руках під час Таїнства.

Система Orphus