Ви тут:
Суспільство Україна 

В МЗС України прокоментували можливість екстрадиції затриманих у Білорусі найманців “Вагнера”

У Міністерстві закордонних справ України кажуть, що дипломати “уважно слідкують” за ситуацією щодо затримання у Білорусі російських найманців приватної військової компанії “Вагнера”.

Про це повідомляє пресслужба МЗС України.

“Ми уважно слідкуємо за ситуацією навколо затримання білоруськими правоохоронцями декількох десятків російських бойовиків. За повідомленнями ЗМІ, серед них є ті, хто воював проти України на Донбасі.

Україна давно попереджала, що учасники російських окупаційних сил та незаконних збройних формувань, які брали участь у бойових діях на Сході України, використовуються в інших точках світу і становлять загрозу. Виявлення цих бойовиків в Білорусі підтверджує цей факт і свідчить, що вони можуть бути використані для дестабілізації ситуації в Білорусі напередодні президентських виборів.

У зв’язку з цим наголошуємо, що Україна розвиває добросусідські відносини з сусідньою Білоруссю, всебічно підтримує її суверенітет і незалежність.

Питання щодо можливої екстрадиції чи інших правових дій будуть вирішуватися відповідними правоохоронними та спеціальними органами”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як повідомляли ОКІА “Новини Полтавщини” у Білорусі затриманих найманців “Вагнера” підозрюють у підготовці теракту.

Фото: Еспресо

Система Orphus