Ви тут:
Суспільство Україна 

Уже цього року в авіаційні частини надійдуть новітні стартові командні пункти

Авіатори бригади транспортної авіації успішно випробували модернізований стартовий командний пункт (СКП).

Про це повідомляє Armyinform.

У процесі підконтрольної експлуатації його завантажували на повну: тестували за різних умов і на різних режимах. Після чого ухвалено остаточне рішення про серійне виробництво СКП. Важливо, що більшість елементів стартового командного пункту — українського виробництва, а це додаткові робочі місця. Планується, що серія потрапить у війська вже цього року.

“Нині щодо дослідного зразка на виробничій базі “Телекарт приладу” виконують фінальні правки та рекомендації. Важливо, що компанія не лише виготовляє обладнання, а й супроводжуватиме його експлуатацію. Після випробувань жодних серйозних зауважень не було, лише деякі побажання щодо ергономіки та розташування засобів зв’язку на робочих місцях, — коментує представник штабу Командування ПС ЗСУ полковник Петро Кадура. — Приємно, коли один з контрактників частини сказав: “Якщо нам дадуть таку техніку, то точно продовжу контракт”. У людей загоряються очі, коли вони працюють із чимось новим. Ми завжди насамперед ураховуємо думку фахівців, які безпосередньо працюватимуть з обладнанням. Особливо це стосується молоді, яка завжди знає, як спростити, при цьому не втративши якість кінцевого результату”.

Переваг у модернізованого СКП чимало. Комплекс, який забезпечує управління польотами повітряних суден, вирізняється точністю отриманих розрахунків і новітньою елементною базою та принципом формування радіосигналів, а також зручністю.

“Це і сучасні засоби забезпечення, і система безперебійного живлення, що дозволяє півтори години працювати автономно, і можливість за секунду зв’язатись з будь-яким аеродромом, — пояснює Петро Кадура. — До того ж фахівці працюватимуть у зручних кріслах, з кондиціонером, що теж важливо”.

Фото: Armyinform

поширити новину: