Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрзалізниця призначила рейси регіональних потягів на передвихідні й вихідні дні

Укрзалізниця призначила рейси ще шести регіональним потягам. Вони прямуватимуть із Києва до Жмеринки, Фастова, Шостки, Конотопа, Неданчичів та Славутича з 3 липня та будуть курсувати у передвихідні та вихідні дні.

Про це повідомляють у пресслужбі Укрзалізниці.

Укрзалізниця призначила рейси регіональним поїздам №867/868 Київ – Жмеринка – Київ, №884/883 Фастів – Зернове – Київ-Волинський, №896/895 Київ-Волинський – Конотоп, Шостка – Київ-Волинський, №888/887 Київ-Волинський – Ворожба – Фастів, №880-879/882-881 Київ-Волинський – Славутич – Фастів, № 866/865-864/863 Київ-Волинський – Неданчичі – Київ-Волинський. З детальним розкладом руху регіональних поїздів можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці.

Нагадаємо, Укрзалізниця відкрила продаж квитків ще на 6 поїздів до курортних міст України

Укрзалізниця закликає пасажирів суворо дотримуватись усіх санітарних норм та серйозно ставитись до карантинних обмежень. Діють обмеження щодо кількості пасажирів у межах 50 відсотків кількості місць для сидіння. Також обов’язковим є використання пасажирами та залізничниками засобів індивідуального захисту. Контроль за дотриманням протиепідемічних заходів буде здійснюватися поїзною бригадою. У разі виявлення порушень залізничники викликатимуть працівників Національної поліції України.

 

 

 

ФОТО: Економічна правда

поширити новину: