Ви тут:
Культура Суспільство 

Український фільм покажуть на Венеційському кінофестивалі

Стрічку сценаристки й режисерки Наталії Ворожбит “Погані дороги” відібрали до конкурсної програми Венеційського міжнародного кінофестивалю.

Про це повідомляє канал “Прямий” з посиланням на представників Української кіноакадемії.

Фільм потрапив у програму “Тиждень критики”, до неї увійшли дев’ять дебютних фільмів, створених режисерами зі всього світу.

“Погані дороги” – дебютна режисерська робота Наталії Ворожбит. До цього вона прославилась завдяки сценаріям до телепроєктів “Кіборги” і “Спіймати Кайдаша”. Новий фільм режисерка зняла на основі своєї п’єси, яку добре знають любителі театру.

Стрічка “Погані дороги” розкаже історію військових та цивільних на Донбасі. Їхні життя проходять по дві лінії розмежування, а розповідь про них ведеться крізь призму психологічних травм, отриманих за час війни.

“Це авторська рефлексія на десятки інтерв’ю і свідчень людей, зібраних мною в регіоні військового конфлікту. Я взяла цілком реальні ситуації, у яких людина в екстремальних умовах здатна проявити свої як найкращі, так і найгірші якості. Участь у Венеційському кінофестивалі для мене величезний стимул продовжувати знімати кіно, адже до цього моменту я сумнівалася, а чи не запізно я взялася за режисуру”, – заявила Наталія Ворожбит.

Фото: канал “Прямий”

Система Orphus