Ви тут:
PROвсе Суспільство Україна 

Українські вчені написали книгу “Секрети Чорного моря”

Щоб кожен охочий міг отримати відповіді на різні запитання про Чорне море, українські вчені створили науково-популярну книгу “Секрети Чорного моря”. Її презентували 24 липня в Одесі.

Книга складається з 28 коротких цікавих історій, кожна з яких доповнена великою кількістю ілюстрацій, повідомляють у Telegram-каналі Міносвіти.

Ідея цієї книги належить Борису Александрову – директору Інституту морської біології НАН, який трагічно загинув наприкінці минулого року під час пожежі в Інституті. Борис Георгійович встиг підготувати частину текстів. Завершував написання книги колектив з майже 30 науковців – біологів, хіміків, гідрологів.

З української книга перекладена трьома мовами: англійською, грузинською та російською. Вона написана дуже просто й доступно, тож буде цікавою і для дітей, і для дорослих.

Загалом буде видано по 500 екземплярів кожною мовою. Крім того, книга є у вільному доступі за посиланням: emblasproject.org/book. Наразі частина історій вже відкрита, а частина з’являтиметься поступово, тричі на тиждень.

Система Orphus Поделиться на fb