Ви тут:
Суспільство Україна 

УІНП продовжує акцію “Пам’ять роду”

Два роки тому Український інститут національної пам’яті започаткував Всеукраїнську акцію «Пам’ять роду». Її метою є пошук і збір спогадів нащадків тих, хто пережив Голодомор 1932-1933 років, та родинних світлин періоду до Великого Голоду.

Цього року УІНП планує вихід каталогу на основі зібраних матеріалів, тож закликає кожного долучитися до створення важливого видання.

“З кожним роком відходять у вічність живі свідки Голодомору 1932-1933-го. Проте спогади про те лихоліття зберігають їхні діти та онуки, передаючи з покоління до покоління як пам’ять роду. А ще – родинні фотографії. Особливо ті, які були зроблені до 1932-го. Ті, на яких ще усі живі й упевнені в тому, що, тримаючись купи, родиною, вдасться подолати будь-яке лихо. Ці світлини є мовчазними свідками жахливого злочину більшовицької влади”, – зазначають в УІНП.

Матеріали просимо надсилати на електронну (uinp.story@gmail.com) та/або поштову (01021, м. Київ, вул. Липська, 16) адреси Українського інституту національної пам’яті з позначкою «Пам’ять роду».

“Поділіться Вашими історіями, віднайдіть старі фотографії рідних людей, що пережили Голодомор”.

Система Orphus