Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У річках Кременчука вода не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам: купатися не рекомендують

Кременчуцький МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» проводить щотижневий відбір та лабораторні дослідження проб якості води відкритих водойм в місцях масового відпочинку кременчужан. За результатами санітарно-мікробіологічного дослідження від 3 липня, показники мікробіологічної забрудненості води річкової р. Дніпро та р. Сухий Кагамлик не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

Зокрема, як повідомили у Кременчуцькій міськраді, у річці Дніпро, центральний пляж – індекс ЛКП початок пляжу 240 000, кінець пляжу 700 000, (допустиме значення -10 000); у річці Сухий Кагамлик, пляж в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» – початок пляжу 2 400 000, кінець пляжу 700 000, (допустиме значення – 5 000).

Індекс ЛКП – свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми. Лактозо позитивна кишкова паличка при потраплянні у шлунково-кишковий тракт людини може викликати гострі кишкові інфекції. Особливо ці захворювання небезпечні для дітей.

“З метою недопущення виникнення та розповсюдження інфекційних захворювань під час відпочинку, фахівці рекомендують жителям міста здійснювати обмежувальні заходи щодо купання на пляжі «Центральний» (р. Дніпро), а також закликають не користуватися іншими невстановленими місцями відпочинку, перш за все для прийняття водних процедур”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus