Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині провели перший інвестиційний форум

У Пирятині відбувся інвестиційний форум “Пирятинський обрій”.

Про це повідомили у Пирятинській міськраді.

Форум пройшов у межах виконання Плану місцевого економічного розвитку, розробленого за сприяння ініціативи ЄС „Мери за економічне зростання“, у партнерстві з Асоціацією міст України, Полтавським регіональним офісом „ULEAD з Європою“, Національним природним парком „Пирятинський“, ГО „Агенція розвитку Пирятинщини“.

Привітали учасників міський голова Олексій Рябоконь, голова Всеукраїнської асоціації ОТГ Валентина Полтавець та голова Полтавського регіонального офісу U-lead з Европою Ірина Балибіна.

Програма Форуму включала дві панельні дискусії – “Комфортний бізнес-клімат – зручні умови для бізнесу та інвестицій” та “Нові можливості для інвестицій”.

Міський голова Олексій Рябоконь та керуючий справами виконкому міської ради Лариса Кочур розповіли про дієві кроки, спрямовані на сприяння розвитку бізнесу в громаді, національний експерт програми U-LEAD з Европою Володимир Божко –  про правові засади державної підтримки суб’єктів господарювання. Агровиробники, начальники структурних підрозділів виконкому міської ради та  представник НПП „Пирятинський“ взяли участь у конструктивній дискусії.

На форумі прийняли резолюцію та вирішили продовжити дію Комплексної програми підтримки малого та середнього підприємництва, надавати пріоритет місцевим суб’єктам господарювання під час передачі земель сільськогосподарського призначення, запровадити на регулярній основі зустрічі, „круглі столи“ для вирішення актуальних питань бізнесу, створити банк потенційних бізнес-ідей, рекомендувати бізнесу розглянути питання запровадження нових видів виробничої і торговельної діяльності, послуг із врахуванням думки споживачів, сприяти створенню об’єднань підприємців для спільного вирішення питань розвитку, виконання представницьких функцій на виставках, запровадити постійно діючий майданчик для презентації продукції місцевих виробників, зокрема, під навісом, залучати нових інвесторів, які б створювали нові виробництва, нові продукти та робочі місця.

Фото: Пирятинська міськрада 

Система Orphus