Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Пришибській ОТГ готові до другої хвилі коронавірусу

До імовірної другої хвилі коронавірусної хвороби у Пришибській об’єднаній територіальній громаді (Кременчуцький район) готові. В ОТГ знаходиться Центр первинної медико-санітарної допомоги, який за міжмуніципальними угодами, обслуговує жителів Пришибської, Новознам’янської, Недогарівської, Піщанської, Новогалещенської та Білецьківської громад. Кожна громада виділяла кошти на боротьбу з коронавірусом під час жорсткого карантину.

Про це повідомили у Полтавському регіональному відділення Асоціації міст України

Ми отримували також допомогу від різних організацій: маски, рукавички, термометри. Щодо фінансових втрат від карантину, то можу сказати, що вони незначні, оскільки була проведена належна робота із підприємствами, які є основними наповнювачами бюджету громади. Щодо витрат на боротьбу із COVID-19, то громада витратила майже всі резервні кошти – це близько 100 тисяч гривень. Доводилося закупляти паливно-мастильні матеріали, дезінфікуючі засоби, маски, рукавички, а з відкриттям садків організували посилене додаткове харчування для дітей, – прокоментувала Валентина Городянко, голова Пришибської ОТГ.

Для того, щоб бути готовими до другої хвилі коронавірусу, Центр ПМСД розробив програму боротьби з хворобою, яка зокрема передбачає і відведення місця для самоізоляції. Щоправда, там люди можуть перебувати лише в літній час, оскільки гуртожиток не опалюється, а на відновлення опалювальної системи необхідні чималі гроші.

Наразі в громаді входять в повсякденний ритм життя, спланували різноманітні спортивні заходи, хоча, на жаль, на них можуть бути присутні лише до десяти осіб.

Система Orphus