Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві затвердили список дітей-сиріт на отримання житла

У цей непростий час усі ми можемо потребувати підтримки та захисту. Особливо, коли мова йде про дітей-сиріт… Дати упевнений старт у житті їм може лише держава. Невід’ємною частиною такої підтримки є придбання житла. Минулого року уже троє дітей з Полтави отримали власне житло. Наразі це питання залишається у пріоритеті державної політики та місцевої влади.

У приміщенні виконавчого комітету Полтавської міської ради відбулося засідання комісії щодо формування потреби в субвенції для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, яке провів секретар міської ради Олександр Шамота.

За інформацією Полтавської міськради, у Полтаві 53 дитини чекають на власне житло від держави. Під час засідання, ініційована Олександром Шамотою робоча група затвердила список дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, віком від 16 до 23 років у тому числі дітей, які досягли 23-річного віку протягом поточного бюджетного року, та перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітету Полтавської міської ради станом на липень, які мають відповідний статус і потребують поліпшення житлових умов, для виплати грошової компенсації із визначенням окремо щодо кожної дитини обсягу такої компенсації для забезпечення їх житлом за рахунок субвенції з державного бюджету.

Також члени робочої групи склали усі необхідні протоколи, які подадуть на засідання міськвиконкому. А далі, після затвердження – подадуть до Полтавської обласної державної адміністрації.

Загалом на придбання житла для дітей-сиріт з держаної субвенції потрібно трохи більше 29 млн грн.

фото Полтавська міськрада

Система Orphus