Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство 

У Полтаві за пів року під час пожеж загинули 7 людей, надзвичайники врятували – 12

З початку року у Полтаві виникло 180 пожеж, прямі та побічні збитки від яких склали понад 14 млн гривень. Під час пожеж загинуло 7 осіб, рятувальникам вдалося врятувати 12 осіб.

Про це повідомили на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, йдеться на сайті Полтавської міської ради.

За словами начальника Полтавського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області Сергія Пругла, протягом першого півріччя 2020 року у Полтаві виникло 180 пожеж, прямі та побічні збитки від яких склали понад 14 млн грн. Під час пожеж загинуло 7 осіб, рятувальникам вдалося врятувати 12 осіб та матеріальних цінностей на суму понад 7 млн грн.

“Основною складовою успішного гасіння пожеж, зменшення збитків від них є наявність та технічно-справний стан джерел протипожежного водопостачання. На території міста розташовано 1373 пожежних гідрантів, із них 920 вуличних та 453 об’єктових, 171 пожежне водоймище, 13 градирень, 6 водонапірних веж та 3 пірси”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Полтавська міськрада

поширити новину: