Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відкрили оновлену залу імені Саші Путрі

У Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відкрили оновлену залу дитячої творчості імені Саші Путрі та привітали переможців міського конкурсу «Купальський віночок».

У фотоконкурсі взяли участь 59 полтавок, перемогу отримали лише троє: Аліна Киценко, Олена Охрименко та Злата Подобна. Подарунки вручили секретар міської ради Олександр Шамота і Вікторія Путря-Ємець.

За словами директора музею Ольги Курчакової, у виставковій залі замінили підлогу, перефарбували стіни, встановили кондиціонер, на вікнах з’явилися жалюзі та новенькі штори.

«Її знає весь світ. Виставки картин Саші Путрі пройшли в Індії, Австрії, Німеччині, Росії, Франції. Ім’я Саші приваблює до себе значне коло дітей, яким зрозуміла її творчість, а художники нею захоплюються. У 2001 році у нашому музеї відкрилась виставкова зала її імені», – додала Ольга Курчакова.

На першій виставці «Мрії Сашеньки» експонують роботи Саші Путрі.

«Духовний світ – це не лише те, що ми бачимо, іноді чуємо. Цей світ Сашенька встигла пізнати. Її кожен персонаж має якусь таємницю. Вона малювала навіть тоді, коли їй було важко», – розповіла мама художниці Вікторія Путря-Ємець.

Окрім оновленої виставкової зали, у художньому музеї відремонтували реставраційну майстерню. Зокрема, замінили радіатори опалення, лінолеум, змонтували натяжну стелю та встановили додаткові світильники.

 

Система Orphus