Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві театр Гоголя призупинив повернення коштів за скасовані вистави: коли відновлять

Полтавський театр ім. М.В. Гоголя наразі призупинив повернення квитків за скасовані вистави через загальнодержавний карантин.

Про це адміністрація театру повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, у березні-квітні цього року через карантин театр скасував усі заплановані вистави, в тому числі фестиваль “В гостях у Гоголя”. Згодом адміністрація оголосила, що поступово повертатимуть кошти за скасовані вистави: як за електронні, так і за квитки, куплені у касі театру.

Нині театр повернув 85% коштів за квитки. Поки що каса припинила повернення коштів, наступний етап буде з 1 жовтня 2020 року, бо актори ще не відновили показ вистав у театрі.

“Просимо вас набратися терпіння і зберегти квитки, які ви не встигли повернути як гарантію того, що ваші кошти обов’язково вам театр компенсує. Дякуємо, що залишаєтеся з театрам та проявляєте розуміння до нас і обставини, які склалися не з нашої вини”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, під час карантину гоголівці перейшли в онлайн-режим. 84-й театральний сезон актори завершили онлайн-виставою “Готель двох світів”.

поширити новину: