Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві реконструюють Співоче поле: створюють робочу групу

Полтавська міська влада спільно з адміністрацією парку «Перемога» обговорили першочергові кроки, які потрібно зробити для того, щоб повернути полтавцям одну з найвідвідуваніших та найпопулярніших локацій. Розмови про необхідність відродження Співочого поля Марусі Чурай точаться вже не перший рік.

Наразі, як повідомив на своєму Тelegram каналі в.о. міського голови Полтави Олександр Шамота, створюють робочу групу, яка розробить дорожню карту та поетапний план відновлення об’єкта.

“Потрібно провести ревізію того, що є. Зрозуміти, в якому технічному стані будівля, щоб провести роботи якомога ефективніше, не переплачуючи за зайве, але й щоб зроблено було на совість. Окремо потрібно реконструювати глядацьку зону, монтувати нове освітлення, навколишню інфраструктуру”, – зазначив Олександр Шамота.

Співоче поле Марусі Чурай побудовано в 1987 з нагоди проведення в Полтаві Республіканського свята народної творчості. Відкрите 27 червня цього ж (1987) року. Споруда розташована на території парку культури і відпочинку «Перемога». Багато років це було місце проведення масових, зокрема пісенних конкурсів, оглядів і фестивалів у Полтаві.

фото Полтава історична

Система Orphus