Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві призупинили роботу піцерії через низку порушень харчового законодавства, – Держпродспоживслужба

У піцерії «Домашня кулінарія», що на Половках, під час позапланової перевірки, що проводилася за зверненням скаржниці, виявили низку порушень у сфері безпечності харчових продуктів. Як наслідок, більше 28 кілограм харчових продуктів вилучили з обігу фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини. Роботу закладу громадського харчування тимчасово призупинено.

Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

За результатами перевірки та відповідно до п.3 ч.4 ст.11, ст.67 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин, Головним державним інспектором та головним  державним  ветеринарним  інспектором  Полтавської області прийнято рішення про тимчасове припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів в закладі громадського харчування, що знаходяться за адресою: м. Полтава, вул. Великотирнівська,35/2.

“У холодильних та морозильних камерах знаходилася продукція без маркування, із закінченим терміном придатності, зберігання її організовано в тому числі у відкритих ємкостях, в пакетах для сміття, в контейнерах з порушеною цілісністю, без відокремлених сировини та готової до споживання продукції”, – йдеться у повідомленні.

Головним державним інспектором та головним  державним  ветеринарним  інспектором  Полтавської області ухвалено рішення про вилучення з обігу 28,275 кг харчових продуктів, що не відповідають вимогам харчового законодавства та вжиття  відповідних заходів реагування згідно вимог чинного законодавства, зазначених у розділі II Закону України «Про вилучення з обігу, переробки, утилізацію, знищення або подальше використання неякісної та небезпечної продукції».

Ситуація перебуває на контролі Держпродспоживслужби області.

Фото: Держпродспоживслужба, radiotrek.rv. 

Система Orphus