Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Полтаві призначили іменну стипендію міськради спортсменам

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету міськради ухвалили рішення про призначення іменної стипендії Полтавської міської ради перспективним спортсменам міста. 

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Так, стипендію отримуватимуть 25 перспективних спортсменів міста, які проходять навчально-тренувальний процес у федераціях з олімпійських та неолімпійських видів спорту, ШВСМ, ДЮСШ, СДЮСШОР, регіональному центрі «Інваспорт», представляють Полтаву в спортивних змаганнях різного рівня та мають високі досягнення у спорті.

1) п’ять стипендій у розмірі 4 723 гривні на місяць з олімпійських видів спорту серед дорослих та молоді отримають: Діана Танько,  Любомир Лемешко, Олександр Хижняк, Едуард Шеметило та Марія Кічасова-Скорик.

2) сім стипендій у розмірі 2 500 гривень на місяць з олімпійських видів спорту серед юніорів, юніорок та кадетів: Кристина Соколовська, Вікторія Мунтян, Ян Купріянов, Максим Демченко, Ростислав Єфименко, Каміла Сириця, Кирило Таран.

3) п’ять стипендій у розмірі 2 000 гривень на місяць з олімпійських видів спорту серед юнаків: Марія Дьяченко, Дмитро Шевченко, Олена Гук, Богдан Олексієнко, Каріна Сіряцька.

4) дві стипендії у розмірі 4 723 гривні на місяць з неолімпійських видів спорту серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків: Руслана Приходько  та Анатолій Новописьменний.

5) три стипендії для спортсменів з інвалідністю, які вибороли призові місця на змаганнях І-ІІ-ІІІ рангів вікової категорії старші 18 років, у розмірі 4 723 гривні на місяць: Максим Володага, Яна Причина та  Маргарита Цибенко.

6) три стипендії для спортсменів з інвалідністю до 18 років, у розмірі 2 000 гривень на місяць: Богдан Брич, Едуард Городянин та Ростислав Войтович.

Фото: ілюстративне

Система Orphus