Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві придбали спортивне обладнання для людей з інвалідністю

Полтавський обласний осередок “Союз організацій інвалідів України” презентував спортивне обладнання, яке закупили за обласні кошти в межах проєкту “Артспорт”.

Обласний осередок “Союз організацій інвалідів України” – це громадська організація, яка з ініціативою “Артспорт” перемогла у конкурсі проєктів громадських організацій, що у 2020 році профінансований з бюджету області.

Цей конкурс проводить Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. Ініціативу реалізують за підтримки облдержадміністрації та обласної ради.

“У нас на Полтавщині поки немає пристосованих приміщень для людей з інвалідністю, у яких можна було б повноцінно займатися спортом. Полтавська обласна рада та адміністрація дозволили нам використовувати фойє обласної ради. Будівля повністю доступна за всіма стандартами та нормативами для людей з інвалідністю”, – розповів голова Полтавського обласного осередку “Союзу організацій інвалідів України” Сергій Чумак.

Проєкт передбачає активізацію та посилення участі осіб з інвалідністю у суспільному житті. Вартість придбаного обладнання в межах проєкту “Артспорт” становить 60 тисяч гривень. Це тенісні столи та набори для гри в боче.

“То того часу, коли я вперше взяла участь у тренуванні, я навіть не уявляла собі з яким великим азартом вони грають. Вони це роблять з неймовірно великою самовіддачею”, – зазначила заступник голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

Система Orphus