Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві працюють над реалізацією Стратегії економічного розвитку міста

У Полтавській міській раді відбулося засідання Комітету з управління впровадженням Стратегії економічного розвитку міста Полтави на період до 2027 року.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Засідання пройшло під головуванням секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти, за участі першого заступника міського голови Ігоря Федія, заступників міського голови Тетяни Юрченко, Сергія Рекотова, головного експерта, керівника групи експертів Проєкту ПРОМІС Ігоря Лепьошкіна, консультанта Проєкту ПРОМІС Андрія Заслужного, представників департаментів та управлінь міськвиконкому та представників громадських об’єднань.

На засіданні обговорили стан досягнення цілей Стратегії економічного розвитку міста Полтави на період до 2027 року, аналіз показників оцінки Плану реалізації Стратегії на період 2018-2020 роки, стан впровадження проєктів цього Плану та формування Плану реалізації Стратегії на період 2021-2023 роки.

План реалізації Стратегії на період 2018-2020 роки містив 46 проєктів. За словами секретаря міської ради Олександра Шамоти, моніторинг виконання Стратегії виконується систематично, проте, цього року довелося змінювати підхід до реалізації низки запланованих проєктів у зв’язку із карантином.

“Ми намагалися і намагаємося втілювати максимум проєктів, які були включені до Плану реалізації Стратегії економічного розвитку на 2018-2020 років завдяки ефективному партнерству, координації та об’єднання зусиль суб’єктів господарювання, місцевих органів влади, громадськості міста. Деякі ініціативи лишаються на доопрацюванні, адже цьогоріч нам довелося швидко трансформувати площину своєї діяльності і підлаштовуватися під умови роботи в офлайні. Проте, і в такому режимі знайшли можливості для впровадження нових видозмінених проєктів”, – наголосив Олександр Шамота.

Керівник групи експертів Проєкту ПРОМІС Ігор Лепьошкін зазначив:

“Мені дуже приємно, що місто підтримує проєкти Стратегії та активно працює у напрямку їх реалізації. Це великий крок для Полтави, її економічного розвитку. Сьогодні ми маємо визначити, які проєкти є вже впровадженими, які потребують доопрацювання та як відбудеться процес формування Плану реалізації стратегії на період 2021-2023 роки. І ми сподіваємось, що Полтава у цій сфері напрацює довгострокову сталість, що позитивно вплине на економічне майбутнє міста”.

Надалі відповідальні департаменти та відділи міськвиконкому розроблять перелік проєктів, на основі яких, після детального вивчення, сформують План реалізації Стратегії економічного розвитку міста на період 2021-2023 років. Зокрема, Департаментом економіки і інвестицій вже розпочато роботу щодо розробки Плану реалізації Стратегії розвитку міста на наступні 3 роки.

Заступниця міського голови Тетяна Юрченко додала:

“Сталий розвиток Полтави та створення нових робочих місць – наші пріоритетні завдання. Ми вже змогли реалізувати низку важливих проєктів, ініціатив та працюємо над тим, щоб наступні відзначалися сучасним підходом і могли зацікавити інвесторів, туристів і, звичайно ж, позитивно позначилися на житті полтавців”.

Фото: Полтавська міськрада
Система Orphus