Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Полтаві планують створити відділення невідкладних станів

У Полтаві обговорюють створення відділення невідкладних станів, в якому надаватиметься весь спектр діагностики та лікування.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Тож, сьогодні голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, перший заступник міського голови Ігор Федій, депутат міськради Олег Бєлоножко,  директорка Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавської міської ради Вікторія Лоза, начальник управління капітального будівництва Володимир Годня зустрілися з головною лікаркою КП «1-А міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» Ганною Селькіною та обговорили етапи впровадження медичної реформи.

Вони перевірили стан виконання ремонтних робіт у терапевтичному відділенні. Незабаром його планують ввести в експлуатацію. Також оглянули неврологічне відділення, ремонт в якому завершили минулоріч.

Також обговорили питання будівництва приймального відділення невідкладних станів та отримання для нього необхідного медичного обладнання за кошти державного бюджету. У підсумку, питання створення відділення невідкладних станів взято на контроль, проводяться обговорення та підготовчі роботи.

Фото: Полтавська міськрада

Система Orphus