Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві обговорили практики взаємодії громади та влади щодо гендерних питань

До Полтави з дводенним робочим візитом прибула делегація жінок-активісток неурядових організацій Запорізької області, що вивчають кращі практики взаємодії громади та влади щодо гендерних питань.

30 липня у виконавчому комітеті Полтавської міської ради заступниця міського голови Тетяна Юрченко та директорка Департаменту економіки і інвестицій Віта Клименко зустрілися із учасницями візиту з метою обміну досвідом та обговорення можливостей втілення вдалих проєктів, що стосуються питання гендерної політики у Полтаві, повідомляють у міській раді.

Полтава має вже чимало позитивних прикладів реалізації успішних проєктів, що стосуються гендерної політики та гендерної рівності у місті за ініціювання профільної заступниці міського голови Тетяни Юрченко та активної співпраці влади з небайдужою громадськістю.

Останнім із вагомих досягнень є включення міста до участі у програмі «Міста, вільні від домашнього насильства» на 2020-2021 роки. У відборі взяли участь 32 міста, де Полтава – серед десяти переможців. А також організація Всеукраїнського форуму щодо встановлення гендерної рівності у суспільстві, програму якого вже почали розробляти.

Перейти до вмісту