Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві демонтують огорожу навколо монумента Слави

У Корпусному парку розпочали демонтаж огорожі навколо монумента Слави. Виконують ці роботи фахівці ремонтно-експлуатаційної дільниці КП «Декоративні культури».

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

“Демонтаж проводять з дотриманням усіх правил техніки безпеки. Огорожу зрізають секціями, поступово та обережно. Складають усі секційні металеві конструкції одна на одну. Залишки ж, що вмуровані у бетон, будуть закриті безпечними пластмасовими заглушками, для того, щоб полтавці не бачили місць зрізу та не могли травмуватися”, – йдеться у повідомленні.

Директор комунального підприємства «Декоративні культури» Сергій Луценко розповів, що огорожа навколо монумента Слави була встановлена ще у 2009 році, проте вона знаходиться в хорошому стані.

“Ми у свою чергу будемо контролювати та охороняти разом з представниками патрульної поліції візитівки Полтави – її архітектурні пам’ятки. Будемо здійснювати вечірні та нічна рейди. Адже саме у вечірній час спостерігається найбільше випадків вандалізму”, – сказав Сергій Луценко.

Зберігатимуть металеву огорожу на базі комунального підприємства. Роботи з демонтажу триватимуть два дні.

Нагадаємо, попередньо на офіційному сайті Полтавської міської ради була опублікована петиція про демонтаж навколо монумента Слави, автором якої є Ігор Ізотов. Дана петиція набрала відповідну кількість голосів (250) для розгляду. Тож, відповідно до цього, петиція була розглянута та підтримана депутатами на засіданні постійної депутатської комісії.

Фото: Полтавська міська рада

Система Orphus