Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві батьки школярів мітингували проти дистанційного навчання

22 липня кілька десятків батьків полтавських школярів вийшли на мітинг під стіни Полтавської ОДА з вимогою не запроваджувати з 1 вересня дистанційного навчання.

Батьки тримали плакати з написами “За живу школу”, “Живу школу Україні”, “1 вересня – хочу в школу”, “Полтава йде в школу”, “Вчимося не вдома”. Вони стверджують, що про скасування дистанційного навчання говорять не лише для шкіл, а й вищих навчальних закладів.

Мати школяра Оксана Моргун розповідає, що той матеріал, який подавали учням у режимі онлайн під час дистанційного навчання з березня цього року, зовсім не відповідав програмі.

Дистанційне навчання – це не якісна освіта. Ми дуже погано пережили таке навчання. Дитина третій день карантину мені сказала, що краще б його не було. Було дуже складно навчатись. Завдання не всі виконувались, тому що я в цей час працювала. Мені складно було контролювати його навчання. Були лише онлайн-уроки по телевізору. І вони не відповідали програмі. Дитина дивилась їх і говорила, що вони це вже вивчали”, – говорить полтавка.

Читайте також: Змішане, дистанційне чи звичне навчання: до чого готуються у Полтаві

А мама двох школярів Марина Гребельна розповідає, що вдома діти більше відпочивають, на навчання їх організувати важко.

Ми за те, щоб діти навчались в школі. Проти – щоб навчання було вдома. Навчати дітей повинні спеціалісти — вчителі. Є багатодітні сім’ї, і не в кожного інтернет чи комп’ютер. Не в кожного є можливість займатись вдома. Навесні, коли розпочалось дистанційне навчання, було важко їх організувати. Коли дитина вдома, вона звикла відпочивати від школи, хоче з друзями поспілкуватись, і аж ніяк не навчатись. Добре, коли в мене діти молодших класів і я можу щось пояснити. А якщо діти навчаються у старших класах? Друзі говорять, що там такі завдання, які вони вже не можуть їх пояснити дітям”, – говорить Марина Гребельна.

Система Orphus