Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргородському районі аграрії допомогли відремонтувати дах будинку культури та закупили засоби захисту для дитсадків

Підприємства агропромхолдингу «Астарта-Київ» підтримують громади, на території яких працюють. ТОВ «Астарта Прихоролля» профінансувало ремонтні роботи із заміни частини пошкодженої буревієм покрівлі будинку культур у селі Гаркушинці. А ще компанія надала засоби індивідуального захисту, безконтактні термометри та дезінфектори для дитсадків у Гаркушинцях та Петрівцях, що на Миргородщині.

У червні до ТОВ «Астарта Прихоролля» звернулися по допомогу працівники Гаркушинського сільського будинку культури. Через негоду в закладі зірвало частину даху.

Про це повідомили в ГО «Полтавщина Аграрна».

15 червня буревій пошкодив покрівлю. Вода текла з другого поверху на перший, затопило кілька залів. Завдяки підтримці Агрофірми та сільради за кілька днів вдалося відремонтувати дах. Вдячні, що вони нас підтримали, – говорить директорка Гаркушинського сільського будинку культури Тетяна Питомець.

На базі БК діють дитячі гуртки, танцювальний колектив «Талісман», молодіжний ансамбль «Мрія», народний ансамбль «Явір». Щойно завершиться карантин, вихованці повернуться до репетицій. А потім – знову здобуватимуть нагороди на районних та обласних конкурсах.

Ведемо соціально-відповідальний бізнес. Завжди допомагаємо громадам у вирішенні їхніх питань і проблем. Підтримуємо розвиток освіти, медицини та культури, — зазначає заступник гендиректора із земельних та соціальних питань ТОВ «Астарта Прихоролля» Володимир Коряк.

Підприємство активно підтримує і навчальні заклади. Компанія допомогла відновити роботу дитсадків у Гаркушинцях і Петрівцях. Для них закупила засоби індивідуального захисту, дезінфектори та безконтактні термометри.

Завдяки допомозі товариства відчинили двері й знову працюємо з малечею. Забезпечені усім необхідним для роботи в умовах карантину. Постійно відчуваємо підтримку «Астарти Прихоролля». Раніше підприємство профінансувало ремонти спортзалу й ігрової кімнати, – ділиться вихователька дитсадка «Промінчик» у Гаркушинцях Вікторія Кваскова.

Подібну допомогу отримав і дошкільний навчальний заклад у Петрівцях. Нині його відвідує понад 20 дітей.

Дбаємо про здоров’я малечі. Щодня вимірюємо їм температуру. Повністю забезпечені дезінфекторами, масками, рушниками. Завдяки співпраці з агрофірмою покращуємо умови для діток. Компанія відремонтувала кімнату для миття рук і вбиральню, замінила паркан, — говорить вихователька дитсадка «Сонечко» Тетяна Бабенко.

 Довідка: ТОВ «Астарта Прихоролля» об’єднує кілька виробничих підрозділів — «Перше Травня», «Зоря», «імені Ватутіна», «імені Іваненка». Працює у Хорольському та Миргородському районах.

поширити новину: