Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

У Миргороді пенсіонерка віддала шахраям свої заощадження

За схемою “Ваш син потрапив в ДТП, необхідні гроші на операцію” у Миргороді телефонний шахрай, користуючись прийомами психологічного тиску змусив місцеву 77-річну жінку віддати гроші для порятунку родича на нібито проведення невідкладних хірургічних операцій після потрапляння у автомобільну аварію.

Про це повідомляє пресслужба Миргородського відділу поліції.

Після закінчення телефонної розмови, жінка беззастережно винесли значну суму грошей та сама передала їх у руки зловмисника. Коли з’ясувала, що ніхто із родини насправді не потребує допомоги звернулась до поліції.

“Поліція вкотре закликає бути обачними та не довіряти стороннім особам. Не реагуйте на подібні дзвінки! Якщо ж ви припускаєте, що з вашим родичем в цей час може статися ситуація, про яку вам говорять телефоном, найважливіше – це зробити паузу в розмові, щоб зібратися з думками. Покладіть слухавку і відразу передзвоніть родичу з яким нібито “трапилась біда”, а якщо той не відповідає, невідкладно телефонуйте за номером 102. Не довіряйте невідомим і попередьте про подібні афери своїх стареньких родичів”, – радять правоохоронці.

Фото: Zaxid.net

поширити новину: