Ви тут:
Суспільство Україна 

У Мінцифри планують запустити освітній серіал про інтерактивне навчання

Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум про співробітництво з одним із найбільших українських ІТ-дистриб’юторів АСБІС-Україна та Ліко-школою (Liko-school) – приватною школою повного циклу.

Мета співпраці — зробити сучасні технології більш доступними та зрозумілими для широкого кола людей. 

В найближчих планах — запустити на онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта новий освітній серіал для вчителів, присвячений темі інтерактивного навчання.

Також Мінцифра, АСБІС-Україна та Ліко-школа погодили співпрацю у напрямках:

  • сприяння розвитку і популяризації цифрових інновацій
  • стимулювання поширення серед партнерів та споживачів технологічних рішень для організації інтерактивного та дистанційного навчання і смарт-технологій
  • обмін досвідом і компетенціями задля розвитку цифрової грамотності населення України.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан наголосила на амбітній меті — навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки.

“Ми активно залучаємо партнерів до проєкту Дія.Цифрова освіта, щоб популяризувати цифрові навички та створити вільний доступ до опанування цифрових навичок. Особливу увагу ми приділяємо цифровій грамотності вчителів. Одразу з початком карантину ми запустили освітній серіал про онлайн-сервіси для вчителів, який мав шалену популярність серед педагогів. А зараз готуємося запустити новий освітній серіал про інтерактивне навчання”, — заявила Валерія Іонан. 

Система Orphus