Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Мінсоцполітики вирішують питання придбання житла для дітей-сиріт: Катерина Рижеченко взяла участь у нараді

Цього року субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування складає 795 млн 374 тисяч гривень. Про це йшлося на всеукраїнській селекторній нараді. 

Від Полтавської області участь у нараді взяла заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, представники Департаменту соціального захисту населення та служби у справах дітей ОДА, повідомили у Полтавській облдержадміністрації.

За словами заступника Міністра соціальної політики України Бориса Лебедцова, у 2018 році сума субвенції становила 526 млн 151 тис. грн, у 2019 – 843 млн грн.

«Завдяки субвенції в 2017-2018 роках були придбані 124 будинки для ДБСТ та побудовано 2  малих ДБСТ. Придбано 1297 квартир для 1503 осіб з числа дітей-сиріт. У 2018 році також за кошти субвенції почали будувати 9 нових будинків. У 2019 році започатковано компенсацію на придбання житла. Це дозволило придбати 1971 квартиру для сиріт, придбано 14 ДБСТ та почато будівництво 3-х будинків, відремонтовано 1, виготовлено проєктно-кошторисну документацію для 3-х нових. Використання субвенцій постійно контролюють відповідні органи», – розповів Борис Лебедцов.

Він зазначив, що багато пропозицій надходило від ОДА, ОТГ та органів місцевого самоврядування. Ці ініціативи були покладені в основу змін до порядку та умов надання субвенцій у 2020 році.

Минулого року найменше використали субвенцію на придбання квартир в Одеській та Київській областях. Найбільше –  в Миколаївській, Харківській областях.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus