Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Лубнах відкрилася виставка картин місцевого художника

У лубенській галереї образотворчого мистецтва ім Г. Стеллецького відкрилася персональна виставка живопису Василя Гальченка. У творчому доробку художника – 75 робіт, із яких -25 було представлено у виставковій експозиції.

Привітав автора талановитих робіт міський голова Олександр Грицаєнко,секретар міської ради Олександр Карпець, друзі, представники творчої інтелігенції, розповіли у Лубенській міськраді.

Ведуча мистецького заходу Віра Лахута привітала гостей та коротко ознайомила присутніх із життєвим та творчим шляхом Василя Гальченка, звернувши увагу на те, що займатися живописом автор почав нещодавно – перші картини написані 2014-го року. Минулого 2019-го, у серпні, він вже презентував свої полотна у Лубенській галереї і мав схвальні відгуки, що надихнуло творити далі.

Тож привітав з персональною виставкою Василя Миколайовича міський голова Олександр Грицаєнко, який завжди підтримує лубенських художників. Олександр Петрович побажав автору невичерпного натхнення та задоволення від мистецтва, також вручив грамоту.

До вітань приєдналася заступник начальника управління культури та мистецтв Світлана Васюк, колеги-наставники, яким Василь Гальченко завдячує за підтримку та професійні поради – Володимир Семенюта, Ігор Рудь, Олександр та Володимир Мірошниченки, голова ГО художників Лубенщини «Пектораль» Аліна Гончарова- Цивінська. Усі сказали добрі та щирі слова підтримки та побажань на адресу винуватця події, адже його картини цілком того заслуговують.

Світлу мить мистецької події доповнили музичні виступи Сергія Дуди та вихованки музичної школи Катерини Коробкіної.

 

Система Orphus