Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лохвиці закладуть капсулу часу

У вересні цього року Лохвиця відзначатиме 700-річчя першої писемної згадки про місто в історичних джерелах.

Відповідно до плану заходів про підготовку та відзначення дати, на території міста будуть закладати капсулу часу. Її відкриють через 50 років – у 2070-ому.

“Наразі у кожного з нас є унікальна можливість долучитися до діалогу з нащадками, проявивши свої таланти у міських  конкурсах, які проходитимуть з 1 по 31 липня 2020 року”, – йдеться на сайті Лохвицької ОТГ.

1. Конкурс на кращий текст-послання у капсулу часу до 700-річного ювілею міста «Лохвицьке покоління»,  детальніше за посиланням

2. Конкурс відеороликів “Моє місто це 700 років історії України”, детальніше за посиланням.

3. Конкурс фотографії “Думи про місто. Лохвиці – 700”, детальніше за посиланням.

Прийом заявок та конкурсних робіт проводиться в Лохвицькому районному Будинку культури з 1 по 31 липня 2020 року за адресою: м. Лохвиця, вулиця Перемоги, 2, сектор методичної роботи. Години роботи: щодня з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00; субота, неділя – вихідні дні.

4. Конкурс “Лохвицький краєзнавчий музей кличе на “селфі”. Лохвиці – 700″.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно прийти в музей, зареєструватися, зробити “селфі” на будь – який мобільний пристрій (смартфон, планшет ) на фоні чи поруч з улюбленим експонатом та відправити його на електронну адресу музею. Детальніше за посиланням  

Нагадаємо, у День Конституції та День молоді 28 червня у Полтаві заклали капсулу часу, яка містить послання від молоді для майбутнього покоління.

 Оголошення підсумків та нагородження переможців буде проходити в рамках святкування 700-річного ювілею міста – 12-13 вересня 2020 року.

Списки переможців і учасників будуть представлені на офіційному сайті Лохвицької міської ради після підведення підсумків конкурсу.

Створімо разом вміст унікального артефакту про наше рідне місто і його людей, аби гідно представити Лохвицю – 2020 майбутнім поколінням її жителів!

Анкета-заявка на участь у міському конкурсі на кращий текст послання капсули часу до 700-річного ювілею міста “Лохвицьке покоління – майбутньому поколінню”

Анкета-заявка на участь у міському конкурсі відеороликів “МОЄ МІСТО ЦЕ 700 РОКІВ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ”

Анкета-заявка на участь у міському конкурсі фотографії  “ДУМИ ПРО МІСТО. ЛОХВИЦІ – 700”

 

Система Orphus