Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Лютеньці Гадяцького району відкрили амбулаторію сімейної медицини

23 липня голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов урочисто відкрив новозбудоване приміщення Лютенської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що в Гадяцькому районі.

“Цей населений пункт отримав найсучасніше приміщення. Наразі головне завдання органів місцевого самоврядування – наповнити його змістом. Важливо, щоб молоді лікарі, які сьогодні тут вже є, працювали та надавали якісні медичні послуги для місцевого населення. Це і є ідея децентралізації: наблизити послугу, в тому числі і медичну, до населення, щоб створити максимально комфортні умови для проживання”, – сказав Олег Синєгубов, привітавши усіх присутніх з відкриттям нової амбулаторії.

Він також подякував місцевій владі за підтримку, співфінансування будівництва з місцевого бюджету та передав декларацію про готовність до експлуатації приміщення.

За інформацією голови ОДА, у Полтавській області до кінця 2020 року планують відкрити 29 амбулаторій сімейної медицини.

“У нас зараз розпочалася фаза здачі їх в експлуатацію та практично передачі органам місцевого самоврядування. На цьому функція Полтавської облдержадміністрації щодо контролю будівництва завершується. Проте ми продовжуватимемо слідкувати, як ця будівля експлуатується та фактично використовується. Важливо, щоб тут місцевому населенню дійсно надавалися якісні медичні послуги”, – зауважив Олег Синєгубов.

До речі, сьогодні з робочою поїздкою він також відвідає приміщення Великобудищанської та Петрівсько-Роменської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, де відбудеться їх урочисте відкриття.

Система Orphus