Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці затори: на період ремонту мосту через Дніпро чергуватимуть патрулі

На пленарному засіданні позачергової сесії Кременчуцької міської ради депутати порушили проблеми щодо ускладнення дорожнього руху, пов’язані з ремонтом мостового переходу через річку Дніпро.

Керівник Крюківської районної адміністрації, депутат міської ради Дмитро Лозовик звернув увагу на те, що аналіз першого дня ремонту показав, що навіть при вжитті всіх заходів з організації дорожнього руху уникнути тривалих заторів на мостовому переході не вдається. Це негативно впливає на життєдіяльність міста. Він підкреслив, що суттєве обмеження пасажиро потоку, обумовлене карантинними вимогами перевезення пасажирів тільки за кількістю сидячих місць, призвело до того, що багато кременчужан не мали можливості вчасно діставатися на роботу та з роботи, у службових справах, тривалий час в спеку знаходилися в автотранспорті, який стояв у заторах, що негативно впливає на їх здоров’я. Значно ускладнений і рух автомобілів екстрених та аварійних служб (швидка допомога, поліція, служба газу тощо). Обмеження руху транспорту по мосту призводить і до збою роботи комунальних підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста.

Про це розповіли у Кременчуцькій міськраді.

Депутати підтримали його звернення та пропозицію створити робочу групу, до складу якої увійдуть представники сфер господарювання та силових структур, щодо контролю за ходом та якістю робіт з ремонту деформаційних стиків мостового переходу через річку Дніпро; забезпечити чергування патрульної поліції або тимчасово встановити світлофор в районі перехрестя вулиць І. Приходька, Чумацький шлях, пров. Літературний та виїзд на Крюківський міст, де ускладнений рух автотранспорту, постійно виникають затори; чергування по обидві сторони мостового переходу спеціального транспорту (евакуаторів) для термінової евакуації автотранспорту в разі його поломки чи пошкодження в результаті ДТП з мостового переходу та інше.

Від депутатів також прозвучала пропозиція врегулювати питання дорожнього руху шляхом збільшення пропуску автотранспорту у ранкові години ПІК з боку Крюкова, а у вечірні години – з Кременчука.

Система Orphus