Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відзначили переможців конкурсу дитячих малюнків “Словаччина – чарівна країна”

У березні-квітні у Кременчуці проходив конкурс дитячих малюнків “Словаччина – чарівна країна”. Сьогодні переможцям вручили подарунки та сертифікати Посол Словаччини в Україні Марек Шафін та заступник міського голови Ольга Усанова.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Організаторами конкурсу виступили Інститут розвитку Кременчука, Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку, КЗК «Кременчуцька художня галерея» за підтримки Посольства Словацької Республіки в Україні. Кращі роботи дітей з Кременчука, Дніпра, Хоролу, Кропивницького та Конотопу – учасників конкурсу дитячого малюнку «Словаччина – чарівна країна» представлені на виставці у  міській художній галереї.

Читайте також: У Кременчуці перебуває Посол Словацької Республіки в Україні

Пан Марек Шафін подякував всім учасникам конкурсу. Він надзвичайно вражений  малюнками українських дітей, які прекрасно відобразили у своїх роботах  чудові краєвиди  та  архітектурні пам’ятки Словаччини, а також  ілюстрації до словацьких казок. Він також відзначив важливість проведення подібних заходів для налагодження дружніх взаємовідносин між Україною та Словаччиною.

Фото: Кременчуцька міська рада

 

Система Orphus