Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відбувся бал медалістів

Бал медалістів сьогодні відбувся у сквері імені Олега Бабаєва. 86 золотих та 13 срібних медалістів –випускників 2020 року отримали заслужені нагороди з рук міського голови Віталія Малецького. Також в подарунок від міської влади кожному медалісту було вручено пам’ятний наручний годинник.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Звертаючись до випускників, міський голова Віталій Малецький зазначив, що Кременчук пишається своїми випускниками. Незважаючи на складнощі, що довелося долати усім у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції, кременчуцькі випускники показали високі результати у навчанні, завдяки чому у 2020 році у місті набагато більше медалістів порівняно з іншими роками – 99 (2020р.) проти 62 (2019 р.). Віталій Малецький привітав усіх медалістів з високими результатами багаторічної праці і побажав щасливої дороги у доросле самостійне життя. Він висловив сподівання, що всі випускники обов’язково стануть студентами, і, отримавши вищу освіту, повернуться працювати до рідного міста, будуть розбудовувати нашу державу, стануть творцями щасливого майбуття. Міський голова також подякував усіх педагогічних працівників за працю, зазначивши, що вони зуміли швидко перебудуватися і продовжити навчати дітей в умовах карантинних обмежень, і побажав їм подальших успіхів і наснаги. Слова подяки за виховання і підтримку від міського голови прозвучали і на адресу батьків, чиї діти по праву вважаються золотою елітою Кременчука.

923 кременчуцьких випускники, серед яких 99 медалістів, покидають цього року стіни рідної школи, тож нехай для всіх них доросле життя буде щасливим.

Система Orphus