Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці та Горішніх Плавнях перевірили дотримання карантину у громадському транспорті

14 липня перевірили дотримання протиепідемічних заходів у громадському транспорті Кременчуцького району, зокрема у Кременчуці та Горішніх Плавнях.

Працівники Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА спільно з представниками Кременчуцької РДА, Управління патрульної поліції у Полтавській області та Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області  провели перевірку дотримання перевізниками законодавства про автомобільний транспорт і тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Особливу увагу звертали на наявність захисних масок, антисептиків, інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (СOVID-19).

Крім того, перевіряли дотримання договірних умов, технічного стану транспортних засобів та їх комплектності, зокрема наявності аптечок і повірених вогнегасників. По факту перевірки правохоронці склали відповідні акти.

Наостанок, Управління та РДА провели нараду за участі автомобільних перевізників, під час якої обговорили проблемні питання організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом у Кременчуцькому районі.

Фото: Полтавська ОДА 

Система Orphus