Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці стартує конкурс «Вишиваний Кременчук»

Традиційно напередодні Дня Незалежності України у Кременчуці проводиться міський конкурс «Вишиваний Кременчук». Цього року він триватиме з 21 липня по 21 серпня.

Положення конкурсу розмістили на сайті Кременчуцької міськради. Зокрема, у документі зазначається, що конкурс орієнтований на учнівську та студентську молодь; жителів міста Кременчука. Проте вік конкурсантів не обмежується.

На конкурс «Вишиваний Кременчук» подаються національні вінки, вишиті сорочки, сукні, рушники та вишивки національного спрямування.

Вироби, що були визначені переможцями у номінаціях загальноміського конкурсу вишиванок «Вишиваний Кременчук» минулих років, не можуть брати участь у конкурсі.

Для участі в конкурсі до заявки додаються: фото виробу; паспорт виробу (опис історії виробу, матеріал виробу, техніка виконання).

Програмою конкурсу передбачено: демонстрація виробу; представлення історії виробу (до 2-х хвилин); фотосесія; нагородження учасників конкурсу.

Фотозображення робіт, поданих на конкурс, з метою організації інтернет-голосування, розміщуються на сторінці «Кременчуцькі новини» в соціальній мережі Фейсбук за адресою facebook.com/kremenchugnovosti.

Оцінка робіт здійснюється за наступними критеріями:

відповідність народним традиціям;

оригінальність;

майстерність;

складність техніки виконання;

органічне поєднання національних художніх традицій та сучасних тенденцій.

Визначення переможців та нагородження.

Журі визначає переможця конкурсу в кожній із дев’яти номінацій.

Номінації:

«Краща доросла вишиванка (сукня)»;

«Краща дитяча вишиванка (сукня)»;

«Краща родина у вишиванках»;

«Кращий вишитий рушник»;

«Краща оригінальна вишивка національного спрямування (картина, скатертина, серветка, тощо)»;

«Краща автентична (старовинна) вишиванка;

«Краща вишиванка з бісеру»;

«Кращий національний вінок».

За результатами інтернет-голосування визначається переможець «Глядацьких симпатій».

Переможці нагороджуються грамотами та цінними подарунками. Усі учасники конкурсу отримують дипломи за участь у конкурсі. Конкурсанти можуть бути відмічені спеціальними призами від членів журі, організаторів, партнерів та спонсорів.

Матеріально-технічне забезпечення заходу: здійснюється за рахунок коштів, передбачених в місцевому бюджеті на проведення заходів з нагоди відзначення Дня Незалежності України, а також коштів, залучених із джерел, не заборонених законодавством України, можуть залучатись спонсори та благодійні фонди.

Прийом заявок на участь у конкурсі здійснюється з 21 липня 2020 року до 14 серпня 2020 року в управлінні у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за адресою: 39600, м. Кременчук, пл. Перемоги, 2, к. 114 щодня з 08.00 до 16.00, крім вихідних та святкових днів. Телефони для довідок: 73-12-83, 3-61-67, 098-839-11-61.

Система Orphus